خدمات ویژه شتابدهنده کسب و کار پیشه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

منتورینگ و آموزش تخصص

این خدمات که در واقع شامل انتقال تجربه و آموزش مطالب تخصصی مورد نیاز تیم‌ها می‌باشد، در طول دوره شتاب‌دهی مطابق نیاز و زمان‌بندی در قالب جلسات جمعی و اختصاصی برای هر تیم ارائه خواهد شد. و در زمینه های منتورینگ توسعه محصول و بازار، ارائه آموزیهای تخصصی ارائه می شود.

پشتیبانی فنی

در کنار دیگر خدمات، پشتبانی فنی نیز، از جمله فضای کار اشتراکی، زیرساختهای فروش اینترنتی،دسترسی به زنجیره تامین ارزان و با کیفیت، در سامانه پیشه به تیم ها داده می شود.

خدمات مشاوره

مشاوره که خود فرایندی است مشارکتی، برای کشف توانمندی‌های شخصی و حرفه‌ای به کمک خلاقیت و تفکر عمیق، در مبحث کسب و کار می‌تواند به یک تیم با هدف مشترک کمک کند تا مدل کسب و کار خود را به درستی تدوین نماید. در این فرایند مشاور کسب و کار مانند یک همراه و از موضع برابر با افراد تیم تعامل خواهد کرد و در کنار آن‌ها تا رسیدن به اهداف تعیین شده، خواهد ماند این خدمت به تیم‌های مستقر و حتی سایر کسب و کارهای نوپا و شرکت‌های کوچک و متوسط قابل ارائه خواهد بود. این مشاوره ها در حوزه های فردی ،مالی،حقوقی،بیمه،مدیریت و منابع انسانی،فناوری اطلاعات به تیم ها ارائه می‌گردد.

تامین مالی

راه اندازی یک استارتاپ و حرکت سریع آن در مسیر موفقیت و تبدیل شدن به یک شرکت دانش بنیان، به غیر از تلاش، تخصص و ایده و … و برای اجرایی کردن مدل کسب و کار و جذب مشتری نیازمند منابع مالی است. به طور متوسط در دنیا شتابدهنده ها برای مرحله بذری به استارتاپ ها مبلغ ۲۵۰۰۰ دلار (بین ۱۰ تا ۵۰ هزار دلار و در ایران عموما حدود ۵۰ میلیون تومان تخصیص داده می شود. سامانه جامع خدمات کسب و کار پیشه در راستای تامین مالی استارتاپ ها خدمات ذیل را ارائه میدهد: • تامین مالی جمعی • تامین مالی مبتنی بر زنجیره تقاضا • رویدادهای جذب سرمایه گذار

خدمات تبلیغات و توسعه بازار

یکی از جدی ترین مسائلی که یک کسب و کار نو پا با آن درگیر است مسئله بازار می باشد. سامانه پیشه این خدمت را به طور اختصاصی ویژه استارتاپ های مستقر و کسب و کارهای خرد و متوسط در زمینه های مشاوره و اعتبار تبلیغاتی،مشاوره و خدمات تحقیقات بازار،مشاوره و خدمات توسعه بازار ارائه می‌دهد.

این یک عنوان است

1- فراخوان و برقراری ارتباط اولیه 2- دریافت و ارائه مستندات و ارائه غیرحضوری 3- دعوت به ارائه حضوری ایده و برگزاری چالش پذیرش 4- اعتبار سنجی کمی و کیفی ابده کسب و کار 5- پذیرش ایده های برتر برای مدت 3تا 9ماه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.