آشنایی با پیشه

فضای کسب و کار در کشور دچار مشکلات زیادی است که باعث شده هم ایجاد کسب و کارهای جدید موفق دشوار باشد و هم بقای کسب و کارهای موجود را با مخاطرات جدی روبرو کرده است. این دغدغه شرکت کسب و کار رضوی، باعث شد تا هسته اولیه ایده‌ی “پیشه” شکل بگیرد. سوال این بود که برای بهبود فضای کسب و کار کشور چه باید کرد؟ و سوال مهمتر این بود که چه می‌شود کرد؟ بعد از بررسی‌های میدانی، شناسایی و تعریف مشکلات موجود در فضای کسب و کار و مطالعه موردی کارهای انجام شده در داخل و خارج کشور روی نمونه‌های موفق و ناموفق در زمینه بهبود فضای کسب و کار، پروژه ملی پیشه در شرکت کسب و کار رضوی متولد شد.
پیشه یک بستر در فضای اینترنت است که ارتباط میان کسب و کارهای کشور را تسهیل می‌کند. کسب و کارهای کشور می‌توانند خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را از سایر کسب و کارهای فعال در شاخه صنعت خود، تهیه نمایند. تامین کنندگان مواد اولیه، تولید کنندگان کالاهای واسطه، تولید کنندگان محصولات نهایی در طول یک زنجیره ارزش فعالیت می‌کنند تا در نهایت محصول یا خدمت به دست مصرف کننده برسد. این کسب و کارها نیازمند ارتباط و انجام خرید و فروش بین یکدیگر هستند، پیشه بستری امن برای برقراری ارتباط بهینه و به صرفه میان این فعالان اقتصادی است. هدف ما از راه‌اندازی پیشه این است که قدمی به اندازه وسع خود در جهت بهبود شرایط کسب و کارهای کشور برداریم.

مأموریت ما

مأموریت ما ارائه خدمات به منظور بهبود شرایط تولید و محیط کسب و کار در کشور است.

هدف ما

مهمترین هدف ما، ارائه خدمات به صرفه، با اطمینان و در شرایط رقابتی به تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار است.

شعار ما

«پیشه؛ پشتوانه کسب و کار شما» شعار ماست؛ اما در حقیقت شما پشتوانه ما برای تلاش بیشتر و ارائه خدمات با کیفیت تر به کسب و کارهای کشور عزیزمان هستید.
0
+
کسب و کار
+
0
تأمین کننده
+
0
محصول
+
0
درخواست
+
0
پشتیبانی موفق

نظرات مشتریان

پشتیبانی آنلاین

پشتیبان سامانه همواره در کنار شما هست و در مواقعی که سؤال یا ابهامی دارید، شما را راهنمایی می کند.

مشاوره خرید

در تمام مراحل جستجو و یافتن خدمت مورد نیاز شما در کنارتان هستیم و امکان مشاوره و راهنمایی ثبت درخواست برای شما فراهم کرده ایم.

گارانتی بازگشت وجه

چنانچه از خدمات و کالاهای ارائه شده توسط تأمین کنندگان پیشه رضایت نداشتید، امکان بازگشت وجه شما در پیشه وجود دارد.

ارسال و بازگشت کالا

سامانه پیشه، تحویل محصولات ارائه شده را به شما تضمین می کند.